Andrus Hiiepuu – varasema äri juurde me pärast kriisi enam ei naase

Foto:  ELISA


 

Kui koroonaviirus kord ka läbi saab, me suure tõenäosusega enam samasuguse äri juurde tagasi ei naase, kinnitasid Äripäeva raadio saates Elisa Eesti juhid.

 

“Nüüd, kus inimesed on kaugtööl ning lähikontaktid nii töötajate vahel kui ka klientidega on viidud miinimumini, avastame kiiresti, et paljud seni sujuvalt toiminud protsessid on tarvis ümber korraldada,” märkis erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu.

Pikemas vaates on tema sõnul tark mõelda protsesside ümberkorraldamisele koheselt nii, et need oleks kasutatavad ka pärast olukorra normaliseerumist. “Koroona sügavam kriis võib kesta 1-3 kuud, aga selle lõppedes oleme suure tõenäosusega sisenenud juba majanduskriisi, mis võib kesta 1-3 aastat,” sõnas Hiiepuu.

“Seega võimaldavad kõik viirusekriisis omandatud õppetunnid valmistada meie ettevõtteid ette kuluefektiivsemateks lahendusteks, millega ka järgmine, veelgi pikem kriis pehmemalt üle elada,” lisas ta.

Elisa Eesti ärikliendiüksuse juhi Margus Vaino sõnul mõjutab eriolukord meie arusaama ärist ja protsessidest väga palju. “Me väga suure tõenäosusega enam samasuguse äri juurde tagasi ei naase, kui ükskord ka see kooronaviirus läbi saab”, kinnitas ta.

Loe lisaks SIIT

Ettevõtete Kriisiabikeskus
info@kriisiabkieskus.ee
www.kriisiabikeskus.ee


 

Sulle meeldib see, mida me teeme? Tule meie TOETAJAKS

UUDISED & ARTIKLID

Soovid meid toetada?

Kui oled TELIA võrgus, siis saad meile teha toetuskõne telefonil 900 70 23.
Helistades sellele numbrile toetad meie tegevust 5 euroga.

Tee palun Sulle sobivas suurses ülekanne meie kontole LHV pangas
EE397700771004734517
Selgitusse märgi "Toetan eesti ettevõtjate kriisiabi"
Saaja: MTÜ Eesti Ettevõtete Kriisiabi

TÄNAME!

privaatsus | powered by markintel