TASUTA personalivaldkonna kriisiabi veebiseminar ettevõtjaile

Foto: PARE


Et meie ettevõtjad kriisiaegsete personaliküsimustega keerukate olude ja kriisi kiuste maksimaalselt edukalt toime tuleks, alustab Ettevõtjate Kriisiabikeskus koostöös Eesti Personalijuhtimise Ühinguga PARE kolmapäeviti personalialaste veebiseminaridega. Esimene veebiseminar leiab aset juba eeloleval kolmapäeval, 15. aprillil.

Alates 15.04.2020 toimub kuu aja jooksul igal kolmapäeval vahemikus 14.00-16.00  PARE ja Eesti Ettevõtete Kriisiabikeskuse koostöös tasuta veebiseminar ettevõtjatele.

15.04.2020 seminari peamised teemad on töösuhted, tööjõu planeerimine, tööohutuse tagamine kriisiolukorras ning vaimne heaolu ja ärevuse vähendamine määramatuse olukorras. Seminaridele on kaasatud ka Tööinspektsiooni esindajad.

22.04.2020 seminari peamine teema on vaimse tervise heaolu. Seminari viivad läbi spetsialistid Eesti Töö- ja Organisatsioonipsühholoogide Liidust.

Fookuses on :
–  kärped ja koondamine – vaimse tervise tasakaal lahkujatel ja jääjatel
–  kuidas kohaneda (eri)olukorraga?
–  kuidas kriisist edasi minna

29.04.2020 seminari peamiseks teemaks on “Kaugtöö korraldamine ja juhtimine”. Seminar on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad edukalt korraldada oma personali kaugtööd. Teemat käsitlevad Elisa personalijuht Kaija TeemägiSirja Sulakatko Targa Töö Ühingust ning EnterTrainingu eestvedaja Tiina Katrina Kaber.

Fookuses on:
–  juhtimisega seotud HR protsesside ümberkorraldamine kaugutöö tingimustes
–  meeskonnatöö kaugtöö tingimustes
–  motivatsiooni hoidmine kaugtöö tingimustes

Personalialased veebiseminarid toimuvad edaspidi kolmapäeviti, teemad selguvad jooksvalt ning sellekohane info avaldatakse nii Kriisiabikeskuse kui PARE infokanalites.

Veebiseminaridele on oodatud ettevõtjad üle kogu Eesti ning ettevõtjad saavad vastused kõigile olulistele küsimustele. “Meie meeskonnas on esindatud kõik need kompetentsid, mille abil praegusel kriisiajal kõige teravamalt esilekerkinud küsimusi maksimaalse efektiivsusega lahendada,” kommenteerib Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE tegevjuht Kärt Kinnas.

“Teiste seas on tiimi kaasatud Targa Töö Ühingu projektijuht Ave Laas, Tartu Ülikooli personaliosakond terves koosseisus ning kaugtöö teemal mitmeid uurimusi läbi viinud Sirja Sulakatko, kes kõik on oma valdkonnas silmapaistvad asjatundjad,” lisab Kinnas.

Seminarid on toimunud. MATERJALIDEGA SAAD TUTVUDA SIIN

Osalejail on võimalik saata eelnevalt ka küsimusi, need on oodatud meiliaadressile personal@kriisiabikeskus.ee

Ettevõtete Kriisiabikeskus
info@kriisiabkieskus.ee
www.kriisiabikeskus.ee

 

UUDISED & ARTIKLID

Soovid meid toetada?

Kui oled TELIA võrgus, siis saad meile teha toetuskõne telefonil 900 70 23.
Helistades sellele numbrile toetad meie tegevust 5 euroga.

Tee palun Sulle sobivas suurses ülekanne meie kontole LHV pangas
EE397700771004734517
Selgitusse märgi "Toetan eesti ettevõtjate kriisiabi"
Saaja: MTÜ Eesti Ettevõtete Kriisiabi

TÄNAME!

privaatsus | powered by markintel