TASUTA kaugtöö korraldamise kriisiseminar

Foto: Ettevõtete KriisiabikeskusViime läbi kasuliku seminari selle kohta, kuidas edukalt korraldada enda ning oma tiimi kaugtööd. 
Seminaril osalemine on tasuta.

Me elame justkui uues maailmas – digitaliseerumine on saanud suure tõuke ning ilmselt on paljud märganud, et suudame edukalt toimida ka ilma, et me kodust tööasjus peaksime väljuma. Nii nagu iga uue asjaga, kaasneb ka kaugtöö tõhusa korraldamisega õpikõver – nii juhtidele kui ka nendele, kes ise ennast juhivad. Head rütmi töö tegemiseks muutunud olukorras on keeruline leida – just seepärast alustame alates 24.04.2020  praktilise kaugtöö korraldamise seminaride sarjaga.

Kaugtöö korraldamise kriisiseminari viib läbi kogenud konsultant Sirja Sulakatko.  Sirja on koostöös rahvusvaheliste organisatsioonidega töötanud välja parimad praktikad eduka kaug-koostöö juurutamiseks meeskonnas. Ta viib läbi kursusi Eesti ja Soome ülikoolides ja konsulteerib kaugmeeskondi läbi Targa Töö Ühingu.  Kaug-koostöö teemalisi uuringuid viib ta läbi doktorantuuris Estonian Business Schoolis ja Turu Ülikoolis.

See  kaugtöö korraldamise koolitus toimub reedel, 24.04.2020. Koolituse toimumise aeg on 14.00 – 16.00. Seminar kestab 1.5 tundi, peale seda on võimalik esitada oma küsimused.

Räägime kaugtöö parimatest praktikatest, kaasnevatest ohtudest ning anname kasulikke juhiseid, kuidas olla kodukontoris efektiivne. Käsitleme kaugtöö korraldamist nii juhtide kui ka töötajate seisukohast lähtuvalt.

Seminaril saad teada:

  • mis on olulised tegurid edukaks kaugtööks
  • kuidas kaugtöö tegemine muudab sinu töö tegemise harjumusi
  • mida pidada silmas, kui töötad tiimiga distantsilt
  • praktilised nipid ja nõuanded

Registreeru SEMINARILE SIIT – saadame sulle juhised osalemiseks.

Ettevõtete Kriisiabikeskus
info@kriisiabkieskus.ee
www.kriisiabikeskus.ee


 

Sulle meeldib see, mida me teeme? Tule meie TOETAJAKS

UUDISED & ARTIKLID

Soovid meid toetada?

Kui oled TELIA võrgus, siis saad meile teha toetuskõne telefonil 900 70 23.
Helistades sellele numbrile toetad meie tegevust 5 euroga.

Tee palun Sulle sobivas suurses ülekanne meie kontole LHV pangas
EE397700771004734517
Selgitusse märgi "Toetan eesti ettevõtjate kriisiabi"
Saaja: MTÜ Eesti Ettevõtete Kriisiabi

TÄNAME!

privaatsus | powered by markintel