Ida-Virumaa piirkond

Eesti ettevõtete kriisiabikeskus

 

TÄIDAN KÜSIMUSTIKUKONTAKT

Ida-Virumaa

COVID-19 viirusepuhang on muutnud keeruliseks Ida-Virumaa ettevõtjate olukorra.
Alustame ettevõtetele kriisiabi pakkumisega sellest, et palume vastata olulistele küsimustele – sinu vastused aitavad meil rakendada tõhusaid abimeetmeid.

Koroonaviiruse kiire levik Eestis tekitab ebakindlust igas ettevõtjas ning igal tasandil. Viiruse mõju avaldub meie igapäevatöös käibe languse, kokkulepete tühistamise ja juba algatatud või planeeritud projektide edasilükkamise kaudu. Nii ettevõtjad kui töötajad üritavad olukorrast aru saada – kas me reageerime üle või peaksime tõhusamalt tegutsema?

Psühholoogiline turvatunne on hetkel leviva määramatuse olukorras võtmeküsimus – just seetõttu oleme otsustanud tulla appi Eesti ettevõtjatele.

Maakondlikud arenduskeskused on algatanud ettevõtjate kriisiabikeskuse projekti eesmärgiga toetada parimal moel meie ettevõtjaid võitluses kriisiga. Kuna olukord on kõigi jaoks tekkinud ootamatult, siis alustame sellest, et kaardistame ettevõtjate hetkel kõige põletavamad probleemid. Kohe, kui meil on vastused olemas, saame pakkuda leevendust tüüpilisematele juurprobleemidele ning individuaalseid lahendusi ettevõtlusega jätkamiseks.

Palume Sul täita küsimustik, mille alusel saame koos edasi liikuda.

 

UUDISED & ARTIKLID

Projekti viib läbi

Maakondlikud arenduskeskused