Ühisrahastusplatvorm Fundwise alustas koostööd Ettevõtjate Kriisiabikeskusega

Pilt: Raadio ÜKS


Eesmärgiga ühiselt välja töötada ja turule tuua kriisis ettevõtjaile võimalikult palju tõhusat abi toovaid lahendusi, ühendasid jõud Eesti Ettevõtjate Kriisiabikeskus EEKRI ning ühisrahastusplatvorm Fundwise.

Et välja selgitada milliseid lisarahastusvõimalusi täielikku vabalangusse sattunud ettevõtted täna enim ootavad, kutsub Fundwise ettevõtteid vastama küsimustikule.

Fundwise (Fundwise.me) on osaluspõhine ühisrahastusplatvorm, mis soovib praegusel keerulisel ajal lisaks senisele osaluspõhisele ühisrahastusele pakkuda ettevõtetele ka teisi rahastusvõmalusi.

Fundwise on Eesti ja Baltikumi esimene osaluspõhine ühisrahastusplatvorm, mis on mõeldud ettevõtjatele ja investoritele. Rakenduse käivitajateks on Eesti esimese, loominguliste ideede toetamiseks loodud ühisrahastusplatvormi Hooandja tegijad.

“Ootame esimesel võimalusel ettevõtjate tagasisidet, et koos koostada hetkevajadustele kõige paremini sobiv instrument,” märgib Fundwise tegevjuht Henri Laupmaa.

“Ettevõtjate küsitlemisega tehti algust juba täna ning kumbki organisatsioon annab endast parima, et see jõuaks võimalikult operatiivselt maksimaalselt suure hulga ettevõtjateni,” kommenteerib Ettevõtete Kriisiabikeskuse üks eksperte, strateegia coach Indrek Saul.

Muu hulgas peaks küsimustiku vastustest välja joonistuma ettevõtte kapitalivajadus lisatööjõu palkamiseks, olemasolevate tellimuste täitmiseks ning ka kapitalimaht, mis on vajalik ettevõtte ärimudeli täielikuks muutmiseks. Küsimustikus pakutakse välja ka valik rahastusvõimalusi, milliste vahel on võimalik teha oma valik.

Ettevõtete Kriisiabikeskus on nõustamiskeskus Eesti ettevõtetele, kes on saanud majanduslikku kahju COVID-19 viiruse puhangu tagajärjel ning vajavad personaalset abi majandusliku jätkusuutlikkuse tagamiseks kriisiolukorras.

Nii EEKRI kui Fundwise kutsuvad ettevõtjaid vastama küsimustikule esimesel võimalusel – VASTA KÜSIMUSTELE SIIN

Ettevõtete Kriisiabikeskus
info@kriisiabkeskus.ee
www.kriisiabikeskus.ee

 

UUDISED & ARTIKLID

Soovid meid toetada?

Kui oled TELIA võrgus, siis saad meile teha toetuskõne telefonil 900 70 23.
Helistades sellele numbrile toetad meie tegevust 5 euroga.

Tee palun Sulle sobivas suurses ülekanne meie kontole LHV pangas
EE397700771004734517
Selgitusse märgi "Toetan eesti ettevõtjate kriisiabi"
Saaja: MTÜ Eesti Ettevõtete Kriisiabi

TÄNAME!

privaatsus | powered by markintel